تبلیغات

mouse code

كد ماوس

هوافضا

هوافضا
 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
سطح مطالب وبلاگ در چه سطحی است؟


در صورت حمله رژیم صهیونیستی به ایران ممكن است كه اثری از این رژیم نماند.

سردار احمد وحیدی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی وی از مصوبه روز گذشته دولت آمریكا مبنی بر اینكه در استفاده از سلاح‌های هسته‌ای، میكروبی و شیمیایی محدودیت‌هایی به وجود آورده اما ایران و كره شمالی را از این موضوع مستثنی كرده است گفت: كاری كه آنها كرده‌اند تحقیقات بر روی نسل جدیدی از بمب‌های هسته‌ای برای خودشان است و این همان معیارهای دوگانه‌ای است كه آنها استفاده می‌كنند.


وی افزود: از یكطرف طرح‌های جدید برای بمب‌های جدید استفاده می‌كنند از طرف دیگر از اسرائیل كه دارای تعداد زیادی كلاهك هسته‌ای است حمایت می‌كنند و از سوی دیگر نیز ایران را به خاطر مصارف سودجویانه از انرژی هسته‌ای تحت فشار قرار می‌دهند كه این همان نظام سلطه و مناسبات ظالمانه در دنیا است كه ایران آن را قبول ندارد.


وزیر دفاع در خصوص ادعایی مبنی بر حمله رژیم صهیونیستی به ایران گفت: خود آنها به این مساله پاسخ داده و اعلام كرده‌اند كه این رژیم ضعیف‌تر از آن است كه وارد جنگ با ایران شود.


وی ادامه داد: هم‌اكنون مراكز مطالعاتی این رژیم به شدت آنها را از هرگونه توهم و خیال‌پردازی بازداشته‌اند و معتقدند كه به هیچ‌وجه نمی‌توانند وارد یك درگیری با ایران شوند.


سردار وحیدی در پاسخ به این پرسش كه اگر آنها دیوانگی كنند عكس‌العمل ایران چه خواهد بود اظهار داشت: پاسخ آنها قبلا داده شده و اگر این كار صورت گیرد ممكن است كه اصلا اثری از این رژیم نماند.


وزیر دفاع در پاسخ به پرسش خبرگزاری آلمان مبنی بر اینكه اگر برنامه هسته‌ای ایران حل نشود امكان دارد كه این موضوع به جنگ تبدیل شود گفت: ما آمریكایی‌ها را عاقل‌تر از آن می‌دانیم كه دست به چنین كار خطرناكی بزنند.


وی خاطرنشان كرد: خود آمریكایی‌ها و همچنین مركز مطالعاتی رژیم صهیونیستی اعلام كرده‌اند كه توان مقابله با ایران را ندارند در مجموع ما آنها را عاقل‌تر از آن می‌دانیم كه چنین اشتباه بزرگی را مرتكب شوند.


سردار وحیدی در خصوص اظهارات ژنرال پتراووس مبنی بر اینكه حكومت ایران یك حكومت اوباش‌سالارانه است تصریح كرد: همه دنیا امروز قضاوتشان این است كه اگر اوباشی در دنیا وجود داشته باشد اول رژیم آمریكا و بعد از آن رژیم صهیونیستی است و در هر جایی كه می‌خواهند مردم را به راحتی می‌كشند كه نمونه آشكار آن كشتار مردم در خیابان‌های عراق است.


وی تاكید كرد: اوباش كسانی هستند كه بی‌محابا مردم را كشته و بعد اسم آن را دموكراسی می‌گذارند.


وزیر دفاع در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه اخیرا روسیه موشك‌های S300 را به چین تحویل داده اما هنوز این تعهد خود را نسبت به ایران تحقق نبخشیده است آیا در این زمینه تعاملاتی صورت گرفته است اظهار داشت: تعاملاتی برای این موضوع وجود دارد البته اینكه S300 به چین تحویل داده شده باشد تنها از سوی خبرگزاری‌ها مطرح شده و مقامات رسمی مطلبی در این خصوص اعلام نكرده‌اند.


سردار وحیدی ادامه داد: روسیه بر تعهد خود مبنی بر تحویل S300 تاكید دارد و می‌گوید به موقع تحویل ایران خواهد داد.


وی در خصوص برنامه‌های وزارت دفاع برای تحقق شعار همت مضاعف كار مضاعف در وزارت دفاع گفت: امیدواریم بسیج منابع را بیشتر داشته باشیم و مبتنی بر این مجموع حركت بحث همت مضاعف و كار مضاعف را محقق كنیم.


وزیر دفاع در پایان درخصوص پروژه‌های دفاعی سال جدید وزارت دفاع گفت: پروژه‌هایی در حوزه پدافند هوایی برد متوسط خواهیم داشت و پروژه‌هایی در حوزه تغییر و تحول فعالیت‌های زیردریایی نیز خواهیم داشت.

[ پنجشنبه 29 فروردین 1392 ] [ 08:46 ب.ظ ] [ محمد بهرامی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

ساعت فلش

كد ساعت

Online User IS